Vyhledávání


Kontakt

Kaba sport
Krále Jana 1761
583 01 Chotěboř

Otevírací doba:
Po-Pá:
8:00-12:00, 13:00-17:00
So 9-11


Tel.: 569 623 118

E-mail: kaba-sport@chotebor.net

SEGAFREGO SAHARA RACE

11.08.2022 17:51

    6.8. se tým BSP-KABA ve složení Luboš, Petr a Zdenek zúčastnil jednoho závodu  ze seriálu Prima cupu  a to Segafrego Sahara Race. Zázemí závodu bylo na písníku Marokánka poblíž HK. Po  rekognoskaci jsme zjistili , že start bude v hlubokém jemném písku a dojezd do cíle přes písník Marokánka po pontonech cca 1 metr širokých a asi tak 200 metrů dlouhých. Hloubku písníku si netroufnu odhadnout, ale průjezd po pontonech jistili dva potápěči. Jeden aby asi zachraňoval kola a druhý to fotil :-). To bylo vlastně všechno co jsme o trati zjistili, jo ještě že je dlouhá 20km. Na lehký terén málo, na těžký singly dost.
  

Na start se postavilo 129 bikerů a ve 12:30 bylo odstartováno. Někteří do hlubokého písku lehli už v první zatáčce, náš tým pokračoval v pohodě ( už něco máme za sebou, nééé). Pak chvilku asfalt a potom už jen lesní pískové cesty s loužemi. No letělo se jako kráva, nic moc technického nás na trati nepotkalo, jeden malý singl trek s průjezdem tunelu pod silnicí  a závěrečný pontonový most. Pro Luboše premiéra, zvládl to dobře. Ale byli i tací co se nechtěně koupali. První profíci  byli v cíli za 31 minut, náš tým o 3 minuty později v pořadí Zdenek, Petr, Luboš a v rozmezí 15 sekund. Takže závod byl vlastně hotový půlhodinový short track.
  Medaili bral pouze Zdenek za 2 místo v kat. 55+ , Petr a Luboš zkončili v kat. 45-54 na 11 a 12 místě.

PZ;-)

Fotogalerie: SEGAFREGO SAHARA RACE