Tel.: 569 623 118

E-mail: kaba-sport@chotebor.net

Běstvina 9.9.2017 třináctý ročník

13.09.2017 19:59

Kategorie 20 až 50 ....třetí místo a zárověň i celkově Dušan Vrána , čas 1:53:02
Kategorie 50 až 60.....druhé místo Zdeněk Karaba, celkově desátý , čas 1:56:47
                                         třetí místo Luboš Rauer, celkově osmnáctý , čas 2:06:18
Kategorie 60 až dál....třetí místo Milan Poříz,  celkově třicátý pátý , čas 2:26:33

další, ale už bez bedny Petr Zadina celkově třináctý , čas 2:01:08  a Miloš Fousek  celkově patnáctý , čas 2:04:07....sakra Miloši jezdil si líp :-D

A teď něco k závodu :
Trať dlouhá 50 km vedla lesními, polními cestami okolo přehrady Seč. Bylo zde i poměrně dost asfaltu. Jinak suprový sjezdy na štěrku, nebo v korytech vyplavených od vody. Dokonce i pár malých brodů nás potkalo a jeden velký, ale ten každý objel po lávce (sraby jsme). Nastoupali jsme něco okolo 900 metrů. Zvláště jeden výjezd  (sice po asfaltu) byl dost brutální. No a právě tam Petrovi a Lubošovi odskočil Zdeněk, doteď jsme my tři jeli pohromadě, (měl tam fanynku Moniku, se chtěl asi ukázat :-D prostě lehká váha ).  Přes veškerou snahu ho už Petr nedohonil, pouze se mu podařilo setřást Luboše. A naše malé firemní souboje vyhrál Zdeněk nad Petrem o 4min. a Petr nad Lubošem o 5min. Jinak na start se postavilo 44 bikerů.  Celkovým vítězem se stal Novotný Petr 43 let s časem 1:48:32. V cíli samozřejmě nechybělo pivko a klobása, byla i tombola ze které si pomalu každý z nás něco odnesl. Jo a počasí mám samozřejmě přálo, jak taky jinak. Když se daří, tak se daří a to se vším všudy ;-). Závěrem můžu konstatovat, že to byl pro tým KABA-SPORT Chotěboř velice vydařený závod.